Co wyróżnia Ochraniacz krawędzi ładunku marki STÜCK:
 • Najniższa cena na rynku.
 • Wysokiej klasy sprawdzony materiał produkcyjny - najwyższa jakość wykonania.
 • Wytrzymałość na czynniki mechaniczne, działanie niskich i wysokich temperatur.
 • Unikatowy wzór wyposażony w antypoślizgową powłokę zabezpieczającą, która minimalizuje ryzyko przesunięcia pasa transportowego podczas załadunku a owalne użebrowanie dodatkowo wzmacnia jego konstrukcję.
 • Każdy produkt opatrzony jest datą produkcji
O nas

Firma STÜCK Polska jest producentem najwyższej jakości elementów z tworzyw sztucznych służących do zabezpieczenia ładunku. Naszym priorytetem jest dostosowanie się do Państwa potrzeb ,dlatego zawsze proponujemy elastyczne formy współpracy.


WSPÓLNY CEL - BEZPIECZEŃSTWO TWOJEJ PRZESYŁKI

Oferta naszej firmy skierowana jest głównie do Klientów branży motoryzacyjnej, transportowej i logistycznej. Do wszystkich tych, którzy w profesjonalny sposób zajmują się transportem i mocowaniem ładunku.

 • Inwestujemy w zaawansowaną technologie – dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować produkt najwyższej klasy w wyjątkowo konkurencyjnej cenie.

  Firma STÜCK Polska bazuje na wieloletnim doświadczeniu w modelowaniu i wytwarzaniu elementów z tworzyw sztucznych. Cały proces produkcyjny przebiega przy użyciu nowoczesnej technologii cyfrowej, dzięki temu produkt, który trafia do Państwa jest najwyższej jakości, odporny na działanie czynników mechanicznych, wysokich i niskich temperatur.

 

 • Szukamy najlepszych rozwiązań – dbamy o to by nasze wzory spełniły wszystkie oczekiwania klienta, dlatego produkty firmy STÜCK to nie tylko nowoczesne rozwiązanie, ale także niezawodność i oraz praktyczne zastosowania.

  Firma STÜCK Polska to nie tylko gotowe produkty najwyższej klasy, ale również nowoczesna myśl techniczna , która pomoże ci w stworzeniu rozwiązań dostosowanych do Twoich potrzeb.

 

 • Dbamy o dobre relację z naszym klientem – zapewniamy szybką i profesjonalną realizację twojego zamówienia.